Acquia Connector (8.x-1.7) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Temporary files
lo: ເອກະສານຊົ່ວຄາວ
