Acquia Connector (8.x-1.7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Temporary files
my: ယာယီအသုံးပြုသည့် ဖိုင်များ
