Acquia Connector (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Name
mn: Нэр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
