Acquia Connector (8.x-1.9) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Variable
bg: Променлив

en: Name
bg: Име

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Active
bg: Активен

en: Manual update check
bg: Ръчна проверка за обновления

en: Error reporting
bg: Отчет за грешките

en: Text formats
bg: Входни формати

en: Temporary files
bg: Временни файлове
