Acquia Connector (8.x-1.9) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka
