Acquia Connector (8.x-1.9) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Active
mk: Активно

en: Error reporting
mk: Пријавување грешки

en: - All -
mk: - Сите -
