Acquia Connector (8.x-1.9) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Sort by
se: Sirre
