Acquia Connector (8.x-1.26) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Variable
uk: Змінна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Active
uk: Активно

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Manual update check
uk: Перевірка оновлення вручну

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Connect
uk: З'єднання

en: Passed
uk: Успіх

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Configuration settings
uk: Налаштування конфігурації

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Site UUID
uk: UUID сайту
