Acquia Connector (8.x-2.0-rc3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Site name
ht: Non sit la

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
