Acquia Connector (8.x-2.0-rc3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Variable
vi: Biến

en: Name
vi: Tên

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Active
vi: Hoạt động

en: Site name
vi: Tên website

en: Manual update check
vi: Kiểm tra cập nhật thủ công

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Connect
vi: Kết nối

en: Identifier
vi: Định danh

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Text formats
vi: Định dạng Văn bản

en: Temporary files
vi: Các tệp tạm thời

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
