Acquia Content Hub (3.0.1) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: n/a
uk: н/д

en: Results:
uk: Результат:

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Details
uk: Подробиці

en: Filters
uk: Фільтри

en: Original
uk: Оригінал

en: update
uk: оновити

en: Purge
uk: Очистити

en: Match
uk: Збігається

en: Client
uk: Клієнт

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Cancelled.
uk: Скасовано.

en: The file could not be created.
uk: Неможливо створити файл.

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Connection Settings
uk: Параметри з’єднання

en: Client name
uk: Ім’я клієнта

en: filter
uk: фільтр

en: Status Report
uk: Звіт про стан

en: Connection
uk: З'єднання

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: client
uk: клієнт

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності

en: entity
uk: сутність

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: Unregister
uk: Видалити реєстрацію

en: entities
uk: сутності

en: Webhook URL
uk: URL веб-хука

en: Status Details
uk: Подробиці стану
