Acquia Content Hub (3.1.1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: n/a
ja: 利用不可

en: items
ja: アイテム

en: Details
ja: 詳細

en: Filters
ja: フィルター

en: Original
ja: オリジナル

en: update
ja: 更新

en: Match
ja: 一致

en: Client
ja: クライアント

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: The settings have been saved.
ja: 設定を保存しました

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: filter
ja: フィルター

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
