Acquia Content Hub (3.2.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: n/a
fa: هیچ

en: Details
fa: جزئیات

en: Filters
fa: فیلترها

en: Original
fa: اصلی

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Match
fa: مطابق است

en: Client
fa: مشتری

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: filter
fa: فیلتر
