Acquia Content Hub (3.5.1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
