Acquia Content Hub (3.7.0) - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Fields
nl: Velden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Desc
nl: Aflopend

en: Original
nl: Origineel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Modified
nl: Aangepast

en: Purge
nl: Legen

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Cancelled.
nl: Geannuleerd.

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Connection
nl: Verbinding

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Id
nl: Entiteit-ID

en: entity
nl: entiteit

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: entities
nl: entiteiten

en: Update this item
nl: Dit item bijwerken

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID

en: Entity Label
nl: Entiteitslabel

en: Apply to selected items
nl: Toepassen op geselecteerde items
