Acquia Content Hub (8.x-1.18) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: About
gu: વિશે
