Acquia Content Hub (8.x-1.19) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Source
lt: Šaltinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Email Notification Settings
lt: El. pašto įspėjimų nustatymai

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: - All -
lt: - Visos -

en: %email is not a valid email address.
lt: %email negaliojanti el. pašto adresas.
