Acquia Content Hub (8.x-1.19) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Source
ug: مەنبە

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
