Acquia Content Hub (8.x-1.20) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: all
eu: denak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: item
eu: elementu

en: items
eu: Elementuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Limit
eu: Muga

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - All -
eu: - Dena -
