Acquia Content Hub (8.x-1.24) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: About
ku: دەربارە
