Acquia Content Hub (8.x-1.24) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Source
mg: Loharano
