Acquia Content Hub (8.x-1.25) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Tags
bg: Таг

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: Source
bg: Източник

en: Client
bg: Клиент

en: Publish
bg: Публикувай
