Acquia Content Hub (8.x-1.26) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Tags
eo: Etikedoj

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Sources
eo: Fontoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
