Acquia Content Hub (8.x-1.27) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Tags
kk: Тэгтар

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Publish
kk: Жариялау
