Acquia Content Hub (8.x-1.28) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Tags
lv: Birkas

en: all
lv: visi

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Sources
lv: Avoti

en: Source
lv: Avots

en: Limit
lv: Limits

en: Client
lv: Klients

en: Publish
lv: Publicēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: - All -
lv: - Visi -

en: %email is not a valid email address.
lv: %email nav derīga e-pasta adrese.
