Acquia Content Hub (8.x-1.29) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Tags
pl: Tagi

en: all
pl: wszystkie

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: API Key
pl: Klucz API

en: item
pl: element

en: items
pl: elementy

en: Threshold
pl: Próg

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Sources
pl: Źródła

en: Source
pl: Źródło

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Client
pl: Klient

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Publish
pl: Publikuj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Connection
pl: Połączenie

en: Entities
pl: Encje

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: entity
pl: encja

en: Entity types
pl: Typy encji

en: entities
pl: encje

en: Entity bundles
pl: Typy encji

en: Created entity %type with ID %id.
pl: Utworzono encję %type o identyfikatorze ID %id.

en: Updated entity %type with ID %id.
pl: Uaktualniono encję %type o identyfikatorze ID %id.

en: %email is not a valid email address.
pl: %email nie jest prawidłowym adresem e-mail.

en: %emails are not valid email addresses.
pl: %emails nie są prawidłowymi adresami e-mail.

en: REST resource config ID
pl: ID konfiguracji zasobu REST
