Acquia Content Hub (8.x-1.30) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Tags
el: Ετικέτες

en: all
el: όλα

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Threshold
el: Όριο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Sources
el: Πηγές

en: Source
el: Πηγή

en: Limit
el: Όριο

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entities
el: Οντότητες
