Acquia Content Hub (8.x-1.30) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Tags
mn: Тагууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
