Acquia Content Hub (8.x-1.31) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Tags
is: Efnisorð

en: all
is: allt

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: API Key
is: API Lykill

en: item
is: hlutur

en: items
is: hlutir

en: Sources
is: Uppsprettur

en: About
is: Um

en: - All -
is: - Allt -
