Acquia Content Hub (8.x-1.31) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Tags
sq: Etiketat

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Sources
sq: Burimet

en: Publish
sq: Publiko

en: About
sq: Informacione
