Acquia Content Hub (8.x-1.32) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Tags
os: Тегтæ

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном
