Acquia Content Hub (8.x-1.32) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Tags
sv: Etiketter

en: all
sv: alla

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: API Key
sv: API-nyckel

en: item
sv: objekt

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Sources
sv: Källor

en: Source
sv: Källa

en: Limit
sv: Begränsning

en: Client
sv: Klient

en: Publish
sv: Publicera

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: User Role
sv: Roll för användare

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Shared secret
sv: Hemligt ord

en: Bundles
sv: Paket

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Not set
sv: Ej inställd

en: - All -
sv: - Alla -

en: Entities
sv: Objekt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: The entity type.
sv: Objektstypen.

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Category %label has been deleted.
sv: Kategori %label har raderats.

en: Created entity %type with ID %id.
sv: Skapade objekt %type med ID %id.

en: Updated entity %type with ID %id.
sv: Uppdaterade objekt %type med ID %id.

en: %email is not a valid email address.
sv: %email är inte en giltig e-postadress.
