Acquia Content Hub (8.x-1.33) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: all
te: అన్నీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Sources
te: మూలాలు

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
