Acquia Content Hub (8.x-1.35) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Tags
sk: Značky

en: all
sk: všetko

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: API Key
sk: API Kľúč

en: items
sk: položiek

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Sources
sk: Zdroje

en: Source
sk: Zdroj

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Entities
sk: Entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: entity
sk: entita

en: Entity types
sk: Typy entít

en: entities
sk: entity
