Acquia Content Hub (8.x-1.37) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Sources
bn: উৎস

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
