Acquia Content Hub (8.x-1.37) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Tags
cs: Štítky

en: all
cs: vše

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Threshold
cs: Práh

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Sources
cs: Zdroje

en: Source
cs: Zdroj

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Machine name
cs: Strojový název

en: User Role
cs: Uživatelská role

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: - All -
cs: - Vše -

en: Entities
cs: Entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Entity types
cs: Typy entit

en: Category %label has been deleted.
cs: Kategorie %label byla smazána.
