Acquia Content Hub (8.x-1.37) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Tags
hr: Oznake

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Threshold
hr: Prag

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Sources
hr: Izvori

en: Source
hr: Izvor

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Publish
hr: Objavi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
