Acquia Content Hub (8.x-1.38) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Tags
be: Катэгорыі

en: all
be: усе(ё)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: API Key
be: Ключ API

en: Sources
be: Крыніцы

en: Source
be: Крыніца

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці
