Acquia Content Hub (8.x-1.38) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Tags
km: ស្លាក

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Sources
km: ប្រភព

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
