Acquia Content Hub (8.x-1.39) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: all
mr: सर्व

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
