Acquia Content Hub (8.x-1.40) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Tags
gl: Etiquetas

en: all
gl: todos

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Threshold
gl: Umbral

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Sources
gl: Fontes

en: Source
gl: Orixe

en: Limit
gl: Límite

en: Publish
gl: Publicar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: - All -
gl: - Todo -

en: Entities
gl: Entidades
