Acquia Content Hub (8.x-1.41) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Publish
ht: Pibliye

en: - All -
ht: - Tout -
