Acquia Content Hub (8.x-1.42) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་
