Acquia Content Hub (8.x-1.42) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Tags
ur: ٹیگز

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Sources
ur: ذرائع

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
