Acquia Content Hub (8.x-1.45) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Tags
bs: Tagovi

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Source
bs: Izvor

en: Publish
bs: Objavi
