Acquia Content Hub (8.x-1.45) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Tags
ca: Etiquetes

en: all
ca: tot

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: items
ca: elements

en: Threshold
ca: Llindar

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Sources
ca: Fonts

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Publish
ca: Publica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Not set
ca: Sense establir

en: - All -
ca: - Tot -

en: Connection
ca: Connexió

en: Entities
ca: Entitats

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Created entity %type with ID %id.
ca: S'ha creat l'entitat %type amb ID %id.

en: Updated entity %type with ID %id.
ca: S'ha actualitzat l'entitat %type amb ID %id.

en: %email is not a valid email address.
ca: %email no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: %emails are not valid email addresses.
ca: %emails no són adreces de correu electrònic vàlides.

en: REST resource config ID
ca: ID de la configuració del recurs REST
