Acquia Content Hub (8.x-1.46) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Author
nn: Forfattar

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Sources
nn: Kjelder

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
