Acquia Content Hub (8.x-1.47) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Author
oc: Autor

en: Tags
oc: Etiquetas

en: all
oc: tot

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Sources
oc: Fonts

en: Source
oc: Font

en: Publish
oc: Publicar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: - All -
oc: - Tot -

en: Entities
oc: Entitats

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: The entity type.
oc: Lo tipe d'entitat.
