Acquia Content Hub (8.x-1.49) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
