Acquia Content Hub (8.x-1.49) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Author
jv: Penulis

en: Tags
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Sources
jv: Sumber

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -
